Kinnisvaralaen

Kinnisvaralaen

Kinnisvaralaen, ehk hüpoteeklaen on pikaajaline laen, mille tagatiseks on kinnisvara ja millega kaasneb notari poolt tõestatud hüpoteegi seadmine tagatisele. Hüpoteegi seadmine on vajalik, et tagada laenusaaja rahaliste kohustuste täitmine laenuandja ees. Kinnisvaralaenu taotletakse suuremate ostude finantseerimiseks, näiteks kinnisvara ostuks või remondiks, sõiduauto ostuks jne. Kinnisvaralaenuga võib ka koondada kõik väiksemad laenud üheks laenuks või refinantseerida madalama intressiga laenuga teistest finantsasutustest võetud laene. Oleme väga paindlikud ja leiame kindlasti lahenduse, mis sobiks just Teile.

KINNISVARALAENU KALKULAATOR

00 EUR

 

Laenusumma:
Periood:


Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.

Vajate abi?
Võtke meiega ühendust!

 

security image

Kinnisvaralaenu tüüptingimused

 • Laenu suurus on kuni 60% tagatise turuväärtusest
 • Lisatagatisega on võimalik laen kuni 100% kinnisvara turuväärtusest
 • Laenu tähtaeg on alates 6 kuud kuni 20 aastat
 • Minimaalse laenusumma on 2000 € 

Kinnisvaralaenu andmise protsess.

 • Täitke allolev laenutaotlus, märkides enda isiku-, kontakt-, tagatise ning muud vajalikud andmed, seejärel klõpsake nupul „SAADA“
 • Esialgse info põhjal edastame Teile indikatiivse pakkumise. Indikatiivne pakkumine on informatiivse iseloomuga mida võimaldab kliendil iseseisvalt hinnata oma võimed laenu tagasi maksta.
 • Juhul, kui olete veendunud oma finantsvõimekuses tuleb Teil lõpliku laenutaotluse esitamiseks tulla Ehital Krediit OÜ kontorisse ja täita paberkandjal kinnisvaralaenu taotlemise ankeeti. Laenuhaldur teostab laenutaotluse esitanu isikusamasuse tuvastamise laenutaotluse esitaja isikut tõendava dokumendi alusel. Pärast seda tutvustab laenuhaldur Teile edasist laenu saamise protseduuri
 • Selleks, et laenu taotleja saaks lihtsal viisil analüüsida laenamisega seotud kohustusi ja enda võimalusi raha laenata, on Ehital Krediit OÜ kasutusele võtnud Euroopa tarbijakrediidi standardinfo teabelehe, mida tutvustakse kõikidele Ehital Krediit OÜ laenu soovivatele klientidele. Lisaks Euroopa tarbijakrediidi standardinfolehele on Ehital Krediit OÜ kasutusele võtnud täiendavad selgitused ja hoiatused tarbijatega sõlmivatele tarbijakrediidi lepingutele.
 • Peale Ehital Krediit OÜ juhataja poolset laenuotsuse tegemist ja laenutingimuste määratlemist saadab Ehital Krediit OÜ laenu taotlejale välja isikustatud laenupakkumise. Juhul, kui laenu taotlejale Ehital Krediit OÜ poolt saadetud isikustatud laenu pakkumine sobib, lepivad laenu taotleja ja Ehital Krediit OÜ kokku mõlemale poolele sobiva aja, vormistamiseks lihtkirjalik laenuleping. Lisaks laenulepingule allkirjastatakse ka maksegraafik.
 • Peale laenulepingu, maksegraafiku ja teabelehe allkirjastamist lepivad kinnisvaralaenu taotleja ja Ehital Krediit OÜ kokku sobiva aja notariaalse hüpoteegi seadmise lepingu vormistamiseks.
 • Raha laekub Teie pangakontole kohe pärast notariaalse hüpoteegi seadmise lepingu allkirjastamist.